FAQ - Termoplaza Энергосберегающие Электрические Обогреватели Термоплаза от Производителя
Завдяки новим сучасним технологіям наші обігрівачі мають спеціальний малопотужний нагрівач, створений із застосуванням конверсійної технології. Наші опалювальні системи поєднують у собі два види тепла: інфрачервоне та конвекційне тепло, що дозволяє рівномірно нагрівати приміщення, використовуючи мінімальне споживання електрики. Також конвертери мають велику тепловіддачу на навколишні поверхні підлогу, стіни та інші предмети і внаслідок чого ми отримуємо максимальний ефект від енергозберігаючих електричних панелей від компанії TermoPlaza.
Наші опалювальні системи у процесі нагрівання не виділяють продуктів горіння, фенолів, формальдегідів. Вся наша продукція завдяки сучасним елементам нагрівання поступово нагріває все приміщення і що найголовніше не сушить повітря. Вся наша продукція проходить суворий контроль якості, чому свідчать наші численні сертифікати якості. Також наші обігрівачі дуже часто використовують у дитячих садках, школах, держ. установах. Завдяки максимальній температурі нагріву в 85 градусів Цельсія у разі випадкового торкання не Ви, не Ваші діти, не отримають термічного опіку. Так що Ви повністю можете бути впевнені, що Ви і Ваші діти будуть у повній безпеці!
Завдяки тому, що наші обігрівачі не мають олії у своїй системі, як, наприклад, масляні обігрівачі і остигають досить швидко приблизно до 10 хв., але при цьому мають накопичувальний ефект тобто. предмети/стіни/підлога ще довго будуть віддавати своє тепло.
Порядок налаштування тижневого програматора в моделях серії Termoplaza STP детально показаний на відео за посиланням Як налаштувати програматор